Rap Świat - Świat hip hopu nielegalna scena

Mówię rapem, myślę rapem, myśli łapię i przelewam je na papier - Taki świat kiedyś sobie wyśniłem.


  • Index
  •  » News
  •  » Wyclef Jean na prezydenta

#1 2010-08-22 14:12:22

 VegasakaVega

Administrator

18924015
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 79

Wyclef Jean na prezydenta

Były członek The Fugees rozważa możliwość startowania w tegorocznych wyborach prezydenckich na Haiti.

Z komunikatu wystosowanego przez rodzinę Jeana jasno wynika, że muzyk bierze taką możliwość pod uwagę.

- Zaangażowanie Wyclefa w sprawy swojej ojczyzny i tamtejszej młodzieży nie zna granic - czytamy w "Sky News". - Artysta ten będzie zawsze wspierał Haiti, bez względu na to, czy stanie się częścią władz w państwie. Czy i jeśli tak, to kiedy taka decyzja zostanie podjęta - o tym poinformujemy media w odpowiednim czasie.

Wybory prezydenckie na Haiti odbędą się 28 listopada. 7 sierpnia mija termin zgłaszania kandydatur.

Wyclef nie jest na Haiti postacią anonimową. Żył tam przez pięć lat i choć później przeniósł się do Nowego Jorku, nie zmienił obywatelstwa, pozostając dumnym ze swoich haitańskich korzeni. W kolejnych latach silnie angażował się w sprawy na wyspie, organizując charytatywne koncerty na rzecz rozwoju tamtejszej edukacji i młodzieży.

cgm.pl


Z dnia na dzień stawiam coraz wyżej próg,
Tak by tęsknili za mną jeszcze zanim zakopią mój grób

Offline

 
  • Index
  •  » News
  •  » Wyclef Jean na prezydenta
Vegas & TnsK - Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie treści wskazane :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl