Rap Świat - Świat hip hopu nielegalna scena

Mówię rapem, myślę rapem, myśli łapię i przelewam je na papier - Taki świat kiedyś sobie wyśniłem.


#1 2011-02-17 11:26:48

 VegasakaVega

Administrator

18924015
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 79

Synergyonline - razem możemy więcej

Dniem wartym zapamiętania i ważnym dla każdego z Nas – Internautów, był dzień 17 sierpnia 1991 roku. Dlaczego? Ponieważ, to był początek Internetu w Polsce. Początkowo była to tylko sieć akademicka, która działała w obszarze polskich uczelni wyższych. W tamtym czasie jedynym operatorem świadczącym dostęp do Internetu, była instytucja działająca pod nazwą NASK.
Od czasu powstania Internetu do dnia dzisiejszego zmieniło się wiele, wszystko się rozwija w szybkim tempie. Następują zmiany, nowe pomysły, a co za tym idzie, pojawiają się ciekawe możliwości. A także co bardzo ważne, pojawiają się inicjatywy społeczne, które sprzyjają integracji internautów. Obecnie Globalna Sieć stała się, nie tylko nośnikiem danych, ale również nośnikiem emocji. Przykładem tego są na pewno portale społecznościowe, gdzie uczestnicy wymieniają się swoją wedzą, pomocnymi spostrzeżeniami, służą innym swoim doświadczeniem i pomocą oraz bieżącymi informacjami.
Według definicji, społeczność to zbiór, który jest połączony ze sobą więzami, takimi jak więzy emocjonalne, ekonomiczne lub jeszcze innego rodzaju więzy. Jest to zbiorowość osób mających wspólny cel, którzy są ze sobą powiązani, na przykład wspólnym miejscem zamieszkania. Natomiast innym przykładem społeczności, jest społeczność internetowa skupiona na wspólnych zainteresowaniach oraz rodzajach komunikacji. Społeczność synergyonline.org jest doskonałym przykładem właśnie takiej zbiorowości, której wspólnym celem jest osobisty rozwój oraz pomaganie sobie nawzajem, przy pomocy wykonywanych zadań.
Jest to projekt unikatowy w polskim Internecie. Hasłem przewodnim platformy, są słowa „Wspólnie możemy więcej”, które nawiązują do charakteru działalności jaką jest wzajemna współpraca. Głównymi założeniami jakie przyświecają członkom tej społeczności to:
Pomóż Innym osiągnąć sukces, a i Ty go osiągniesz. Tylko wtedy, gdy połączymy siły będziemy mogli tworzyć wspaniałe rzeczy i urzeczywistniać pomysły oraz założone wcześniej cele. Kiedy pomagam, kiedy działam z ludźmi i dla ludzi, osiągam niemożliwe, czuję się wspaniale, czuję spełnienie w działaniu i przez to zadowolenie ze zrealizowanego zadania.
Synergyonline funkcjonuje dzięki systemowi punktów, które zdobywa się podczas wykonywania zleconych zadań przez członków tej społeczności. Punkty zbiera się w celu wykorzystania ich w licytacjach, dzięki którym otrzymuje się możliwość zlecenia swojego zadania.
Współpraca na tej właśnie platformie otwiera wiele nowych możliwości, które w pojedynkę zapewne nie tak łatwo i szybko dałoby się uzyskać. Działania te, oparte są o takie wartości, jak szczera i sprawiedliwa współpraca.
Jest to miejsce, gdzie spotykają się ludzie o podobnych pasjach i zainteresowaniach. To właśnie tutaj nawiązują się wspólne relacje, dające wymierne korzyści. A z mojej strony gorąco zachęcam, abyś zajrzał na stronę synergyonline.org już dziś i sam przekonał się o dużych możliwościach i korzystnych aspektach tej platformy.


http://www.synergyonline.org">synergyonline.org

http://www.doladowania.readyk.pl">Doładowania

http://www.doladowania.readyk.pl/wspoln … nosci.html


Z dnia na dzień stawiam coraz wyżej próg,
Tak by tęsknili za mną jeszcze zanim zakopią mój grób

Offline

 
Vegas & TnsK - Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie treści wskazane :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnarutoofpbf busy Amsterdam