Rap Świat - Świat hip hopu nielegalna scena

Mówię rapem, myślę rapem, myśli łapię i przelewam je na papier - Taki świat kiedyś sobie wyśniłem.


#1 2010-07-29 14:54:06

 VegasakaVega

Administrator

18924015
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 79

Dla nowych

Jeśli jesteś nowy to najpierw powinieneś zajrzeć do działu "Ważne". Zapoznać sie z regulaminem naszego forum i z netykietą.
Zaraz po tym możesz się przedstawić w temacie "Ema". Tylko od Ciebie zależy jak odbiorą Cię inni forumowicze. Jeśli będziesz w porządku dla innych oni będą tacy sami dla Ciebie. W temacie "Ema" możesz napisać kilka zdań o sobie. Jak się nazywasz, skąd jesteś, czym się zajmujesz, od kiedy jarasz się hip hopem itp. Jeśli będziesz miał jakieś problemy lub pytania dotyczące forum lub kultury hip hop, zapraszamy do działu "Pomoc". Tam można o wszystko zapytać, a Administrator, Moderator lub któryś z bardziej doświadczonych forumowiczów od Ciebie na pewno Ci pomoże.


Z dnia na dzień stawiam coraz wyżej próg,
Tak by tęsknili za mną jeszcze zanim zakopią mój grób

Offline

 

#2 2010-08-02 06:17:51

 TnsK

Administrator

3091030
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 3
WWW

Re: Dla nowych

Ja tylko dodam, że w razie jakichkolwiek problemów dotyczących forum, proszę pisać wiadomość prywatną do mnie lub do VegasakaVega.

P.S. Ja chętnie i szybciej odpowiem, jeżeli posłużycie się moim adresem e-mail tnsk@mp3.pl

Pozdrawiam! Big Up!


"Słucham, potrafię słuchać, gadam na majkach. Prawda oparta na przyjaźni nie na kantach..."

Offline

 
Vegas & TnsK - Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie treści wskazane :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnarutoofpbf busy Amsterdam