Rap Świat - Świat hip hopu nielegalna scena

Mówię rapem, myślę rapem, myśli łapię i przelewam je na papier - Taki świat kiedyś sobie wyśniłem.


#1 2010-08-22 14:27:32

 VegasakaVega

Administrator

18924015
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 79

Eldo- Zapiski z 1001 nocy

Tracklista:
1. Jam
2. Warszawska jesień
3. Moje …
4. Dlaczego siedzisz do północy
5. Życie
6. Miejski folklor
7. Puszczam z dymem
8. Tańczę z Nią
9. Podaj pilota
10. Nigdy, zawsze, na pewno
11. Kieliszki
12. Powinnaś?
13. Ja
14. Pożycz mi płuca
15. Pamiętniku
16. Nikt nie zrobi tego za mnie
17. Relacje
18. Na maksa


Zapiski z 1001 nocy To szósty solowy album Eldoki, który ma w swoim dorobku tak legendarne płyty jak Eternia czy też Światła Miasta stworzone jako Grammatik. Warstwą Muzyczną zajął się duet producenki "The Returners" znany już, ze współpracy z El Da Sensei. Data Premiery Płyty była kilkakrotnie przesuwana.. po to aby na półkach sklepowych pojawiła się przed nią tj. 29 Czerwca.

Na Albumie znajdziemy 18 tracków, a także nowe Flow Leszka które prezentował nam na poprzednich występach gościnnych. Nowe Flow poprawia tracki, gdyż daje więcej dynamiki. Dynamiczny wokal, wraz z energicznymi bitami daje nam mieszankę wybuchową. Ta owa mieszanka wybucha od razu po włożeniu krążka do odtwarzacza i naciśnięciu PLAY. Bum! Jam, to pierwsza z 18 eksplozji. Która bomba wybucha najgłośniej? Trudno oceniać gdyż poziom płyty jest wyrównany.. Znajdziemy tu wolniejsze, szybsze, bardziej lużne, poważniejsze tracki. Wszyscy wiedzą czego można się po Leszku spodziewać - Kawał dobrego lirycznego rapu.

"Nie ma kłótni, jeden z najlepszych na majku w kraju"

Zwróćmy uwagę na wydanie. Okładka jest prosta, pierwsze skojarzenia ? Koran i to dobre skojarzenie, gdyż okładka jest wzorowana na Koranie wydanym przez Państwowy Instytut Wydawniczy we Warszawie. Wkładka jest nieco uboga, ale Eldoka przyzwyczaił nas po Nie Pytaj o Nią do minimalizmu. Pudełko to Super Jewel Box, a to wszystko jeszcze znajdujemy w kartonowej wkładce ze pozłacanymi literami.

Podsumowując, na albumie nie zawiodą się fani, i teoretycznie nikt nie powinien się zawieść. Dlaczego? Gdyż to kawał dobrego lirycznego i muzycznego rapu. Eldoka nie zaprosił na swój album żadnego gościa. To oznacza, że album jest osobisty.. I To prawda. Eldoka opowiada o swoich przeżyciach, spostrzeżeniach, relacjach z innymi. To czyni ten Album wyjątkowy.


Z dnia na dzień stawiam coraz wyżej próg,
Tak by tęsknili za mną jeszcze zanim zakopią mój grób

Offline

 
Vegas & TnsK - Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie treści wskazane :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnarutoofpbf busy Amsterdam