Rap Świat - Świat hip hopu nielegalna scena

Mówię rapem, myślę rapem, myśli łapię i przelewam je na papier - Taki świat kiedyś sobie wyśniłem.


#1 2011-02-09 20:32:00

 VegasakaVega

Administrator

18924015
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 79

Oldas "Esencja"

http://www.popkiller.pl/files/gfx/O/oldasesencj.jpg


W ubiegłym roku solowym legalem zadebiutował Kobra, teraz płytę szykuje druga połówka poznańskiego duetu. "Esencja" zbliża się wielkimi krokami!

Solowy debiut Oldasa, przygotowany przy dużym wsparciu Unhuman, to 14 kawałków wyprodukowanych przez takich producentów jak: Kixnare, NNFOF, SoulPete, Dj Creon, Groch, Muggin, SherlOck oraz Wons. Już dziś zdradzamy również, że gościnne zwrotki dograli: Rychu Peja, WdoWA, Te-Tris, Młody M, Kobra, WSRH, Jeżozwierz, Junes...
Skreczami zajęli się dje Ace oraz Creon, a wokale nagrała Lena Romul. Mix to zadanie Drugiej Strefy, a mastering to praca Zbyla.

Premiera przewidziana jest na wiosnę 2011. Aktualnie trwają pracę nad scenariuszem do pierwszego klipu do kawałka pod tytułem "Wszystkie Dźwięki Które Słyszysz" z gościnnym udziałem wokalistki Leny Romul na bicie poznańskiego producenta Grocha.

Przypominamy także pierwszy singiel promujący album Oldasa. To kawałek "Kolejny Raz" z gościnnym udziałem Kobry. Bit wyprodukowała zielonogórska ekipa NNFOF, a skrecze dograł DJ Ace. Jak mówi sam raper, utwór jest klamrą spinającą dwa etapy jego kariery: dotychczasową działalność w duecie Kobra/Oldas i obecną drogę, czyli rozpoczęcie kariery solowej. Mocny, klasyczny bit, 3 stylowe zwrotki i soczyste skrecze zdradzają koncertowy i singlowy potencjał numeru. Mimo wszystko nie oddaje on charakteru całej płyty, która może stanowić spore zaskoczenie dla wielu słuchaczy.






http://www.popkiller.pl/2011-02-09,oldas_esencja_solo_w_drodze


Z dnia na dzień stawiam coraz wyżej próg,
Tak by tęsknili za mną jeszcze zanim zakopią mój grób

Offline

 
Vegas & TnsK - Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie treści wskazane :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnarutoofpbf busy Amsterdam