Rap Świat - Świat hip hopu nielegalna scena

Mówię rapem, myślę rapem, myśli łapię i przelewam je na papier - Taki świat kiedyś sobie wyśniłem.


#1 2011-01-24 08:30:12

 VegasakaVega

Administrator

18924015
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 79

O.S.T.R

http://hip-hop.com.pl/zdjecia/ostr.jpg


Biografia:

Ostr a właściwie Adam Ostrowski polski raper . Jest leauratem wielu nagród takich jak Ślizgerów nominowany do Fryderyków. Znany freestyle’owiec, producent i artysta. Skończył klasę skrzypiecką w Łódzkiej Akademii Muzycznej. Już od młodych lat zaczęła się jego przygoda z muzyka hip hop. Mając zaledwie 15 lat założył z kolegami swój pierwszy skład BDC. Grupa rozpadła się w 1999 roku. Ostry rozpoczął później projekt Obóz TA z członkami Thinkadelic. ‘’Masz to jak w banku ‘’ z 2001 roku to jego debiutancka płyta wydana przez Asfalt Records. W kwietniu 2002 Ostr wydaje swój freestyl’owy  mixtape  ‘’30 min z życia’’ nagrany 2 lata w cześniej w domowym studio. Ostrowski jeszcze w tym samym roku nagrał płytę Pt ”tabasko’’  z gościnnym udziałem wielu raperów z Warszawy. Po powrocie z Anglii w 2003 Ostr wydał album Pt ‘’Jezz w wolnych chwilach’’ . Rok później wydaje płytę ’ Jezzurekcja’’ promowany teledyskiem ‘’komix’’ i ‘’ odzyskamy hiphop’’ .

’ Szum rodzi hałas’’ to kolejny album Ostrego ze wspólną siłą z Emade i wydany pod nazwa POE czyli ‘’Projekt Ostry Emade’’ było to dla fanów Ostrego ogromnym zaskoczeniem dobre brzmienia i styl nie do podrobienia i metafory Ostrego dodaje płycie ‘’smaku ‘’ dla koneserów muzyki hh. 2006 Ostry wydaje kolejna płytę Pt; ‘’7’’ bity ostre jak  na Ostrego jak zwykle wymiatają np teledysk ‘’ Chce więcej decybeli by zagłuszyć’’ z gościnnym udziałem Zeusa to dawka dobrego stylu i hardcoru. Na płycie znajdują się 22 kawałki.

Ale to jeszcze nie koniec Ostry zaatakował w roku 2007 z płyta ‘’Hollłódź’’ wydana w Asfalt Records gościnny udział znanego rapera z Ameryki  Craiga G dodaje płycie nie złego kopa. Amerykanski styl z polskim wykonaniem bardzo dobrze był odebrany przez fanów. Teledysk promujący ‘’ Rother on the run’’ z Craige G był najchętniej oglądanym teledyskiem a płyta parę tygodni po premierze zyskała status złotej. Ostry jako artysta nie zajmuje się tym co było ale rozwija się razem z muzyka. Zawsze coś innego i lepszego usłyszymy czy bity czy rymy a ma ich multum operuje nimi jak ze inaczej jest przeciesz jednym z najlepszych freestyle’owców w Polsce.


Dyskografia:

    * Masz to jak w banku – 8 października 2001
    * 30 minut z życia – 8 kwietnia 2002
    * Tabasco – 24 czerwca 2002
    * Jazz w wolnych chwilach (2CD) – 5 grudnia 2003
    * Jazzurekcja – 18 listopada 2004
    * 7 - 24 lutego 2006
    * HollyŁódź – 23 lutego 2007
    * Ja tu tylko sprzątam - 2009
    * Tylko dla dorosłych - 2010


Z dnia na dzień stawiam coraz wyżej próg,
Tak by tęsknili za mną jeszcze zanim zakopią mój grób

Offline

 
Vegas & TnsK - Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie treści wskazane :)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnarutoofpbf busy Amsterdam